Dolar : Alış : 5.7227 / Satış : 5.7330
Euro : Alış : 6.3038 / Satış : 6.3152
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag29°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Webizasyon Internet Hizmetleri

Adres : Ertuğrul Mh. Yıldız Sk. No:2 Kat:1

Telefon : 0850 302 59 59

Faks : 0850 302 59 59

info@webizasyon.com

www.webizasyon.com

01 Mayıs 2015

Webizasyon, temsil ettiği kurumlar ve firmalara, değişen teknolojiyle birlikte dijital medya konusunda kurumsal anlamda çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak için dijital ajans olarak kurulmuştur.

Dijital ajansın kısaca tanımını yapmak gerekirse; Web Sitesi Tasarımı, Markalar için İnteraktif uygulamalar vb. işlerin yanında, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlama, Web Tabanlı Uygulama , Mobil Uygulama ve Pazarlama Hizmetleri’ yle birlikte kurumsal kimliğinizin oluşturulmasıdır.

Webizasyon, bügüne dek iş ortaklarının güvenini ve sadakatini ön planda tutarak, dijital ajans alanında en iyisi olmak için; yüksek kaliteyle, profesyonel ve yenilikçi hizmetler sağlamaktadır.

Firmaların, internet üzerinden kurumsal kimliklerini oluşturup, tüm ihtiyaçlarını sağlarken, beklentileri ve hassasiyetleri iyi analiz eder ve çözüme ulaştırır. Optimum bütçe ile bu yatırımın karşılığını verebilme kaygısıyla, sunum taktiklerini hedef kitleye ulaşmak için doğru stratejiler ve tanıtım aktivitelerini kullanarak, mükemmelliğe ulaştırmaya çalışmaktadır.

Webizasyon gücünü, profesyonelce düşünülmüş iş planlarına ve tasarım yeteneğiyle görsel tanımı harmanlayarak ortaya çıkardığı yüksek kaliteli çözümleri müşterilerine sunarak yaratmıştır.

Beraber bir kahve içip, ihtiyaçlarınızı gözden geçirelim ve firmanız için en doğru dijital pazarlama çözümlerini önerelim…

Dijital Reklam Firmasında Çalışacak Aktif Pazarlamacı Aranıyor

Dijital Reklam Firmasında Çalışacak Aktif Pazarlamacı AranıyorİKNA KABİLEYETİ YÜKSEK İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARALITEKİRDAĞ İÇİNDE

Video Eklenmemiş.

Firma Harita Bilgisi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Firma Fotoğraf Galerisi

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN