Dolar : Alış : 5.6889 / Satış : 5.6991
Euro : Alış : 6.2847 / Satış : 6.2960
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag23°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Ana Sayfa » Gizlilik Politikası
02 Mayıs 2015

Degirmenalti.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus
  • Google Adsense

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Sitemizde kullandığımız Facebook, Twitter ve Google Plus bileşenleri, ilgili sitelerin Geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada, ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Google Adsense Reklamları
Degirmenalti.com üzerinde uygulanan bir gelir modeli olan Google Adsense hizmeti, çerezlerinize belirli yetkilerde ulaşabilir. Ancak bu güvenliğinizi riske atacak bir yetkilendirme değil, sadece size ilgi alanlarınıza yönelik reklamlar göstermek için uygulanmaktadır. Google Adsense reklam programının gizlilik politikasını buraya tıklayarak görüntüleyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN